Засідання педагогічної ради

31 жовтня 2024 року, у змішаному форматі,  відбулося засідання педагогічної ради, де обговорили важливі питання, пов’язані з формуванням ключових компетентностей здобувачів освіти.
На порядку денному були розглянуті такі питання:
1.Формування ключових компетентностей учнів з особливими освітніми потребами, необхідних для успішної самореалізації в суспільстві – доповідь заступника директора з навчально-виховної роботи Данильченко Т.А.
2.Формування компетентності спілкування державною мовою у дітей з інтелектуальними порушеннями –  з досвіду роботи вчителя української мови і літератури Наливайко Т.П.
3.Реалізація компетентності “Здорове життя” на уроках фізичної культури для учнів з особливими освітніми потребами в умовах дистанційного навчання – з досвіду роботи вчителя фізичної культури Немцева А.М.
4. Формування математичної компетентності – з досвіду роботи вчителя математики Радченко В.В.
У практичній частині засідання:
1. Лікар закладу Алтухова Т.О. провела заняття з домедичної підготовки в умовах війни. Проведено практичне заняття щодо надання першої допомоги під час отримання травм та при кровотечах.
2.Практичний психолог  Дуюн О.А. провела тренінг: “Психологічне благополуччя та резилієнс сучасного вчителя”, акцентуючи увагу на підтримці емоційної стійкості педагогів.
3.Заняття з психоемоційної підтримки педагогів провів Петро Полященко з каністерапії.
Захід завершився творчим майстер-класом із виготовлення свічок, що сприяв створенню теплої атмосфери та відчуттю єдності.
Педагогічний колектив нашої школи завжди прагне до вдосконалення професійних навичок і створення комфортного освітнього середовища для кожного учасника освітнього процесу.

Міжнародний день Організації Об’єднаних Націй

До Міжнародного дня Організації Об’єднаних Націй для учнів старших класів підготовлено, переглянуто і обговорено відеоролик.
Діти ознайомилися з історією утворення ООН та її структурою.
Мета утворення Організації: підтримка і зміцнення миру, безпеки та співробітництва між країнами. Також показано роль делегації України у створенні ООН, яка зробила вагомий внесок у розробку статуту Організації. Тоді, коли Україна була у складі СРСР, то вона брала участь як окрема Держава, і з нею рахувався увесь світ.

Відповідальність заради безпеки: як захистити Україну разом

23 жовтня  у нашому закладі освіти відбувся важливий онлайн-захід, присвячений питанням відповідальності за дії, що підривають військовий та економічний потенціал України. Особливу увагу було приділено темам, які стосуються перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань, а також протидії протиправній діяльності, що має зв’язок з впливом ворожих спецслужб.

Захід провів представник поліції, який доступно та чітко пояснив, які дії можуть завдати шкоди державі та що саме передбачає законодавча відповідальність за такі вчинки. Учні також дізналися, як розпізнавати та реагувати на інформаційні та психологічні атаки, спрямовані на підрив суспільного спокою та національної безпеки.

До участі долучилися учні 5-10 класів. Захід пройшов у форматі діалогу, тож діти мали можливість ставити питання та отримувати компетентні відповіді від представника поліції. Це сприяло формуванню у школярів свідомого ставлення до безпеки держави та важливості підтримки українських захисників.

 

Виховна година “Утворення Української Центральної Ради”

Виховна година тему “Утворення Української Центральної Ради” створена для ознайомлення учнів із ключовими подіями та постатями Української революції 1917 року. У рамках заняття було розглянуто причини початку революції, склад та політичну програму Української Центральної Ради, а також розвиток національного руху на ранніх етапах революції. Особлива увага приділяється діяльності Михайла Грушевського.
Метою заходу є виховання патріотизму, формування інтересу до історії та поваги до українського минулого.

Усний журнал до Всесвітнього Дня Хліба

16 жовтня у 8-А класі відбувся цікавий та пізнавальний захід — Усний журнал до Всесвітнього Дня Хліба, який підготувала класний керівник Тетяна Наливайко.
Учні дізналися про історію заснування цього свята, а також познайомилися з цікавими фактами про хліб, його значення в українських обрядах та традиціях. Особливо зворушливим був розділ про трагічну ціну хліба під час Голодомору, коли він був символом виживання.
Захід проходив у формі інтерактивного спілкування: діти відгадували загадки, відповідали на питання вікторини, грали в тематичні ігри та активно брали участь у всіх етапах заняття. Усний журнал не лише розширив знання школярів, а й прищепив їм повагу до хліба як до символу життя.

класна година “Діти, будьте обачними при користуванні інтернетом”.

15 жовтня 2024 року в 6-А класі відбулася важлива та пізнавальна класна година на тему “Діти, будьте обачними при користуванні інтернетом”. Учні мали змогу не лише переглянути цікаву презентацію, але й послухати захоплюючу розповідь справжнього військового, який наголосив на важливості дотримання правил безпеки в інтернеті. Особливу увагу приділили тому, чому не можна фотографувати та поширювати у мережі військову техніку, а також інфраструктуру нашої рідної землі.

Воїн пояснив, що необачність в інтернеті може завдати шкоди нашій державі та наражати на небезпеку життя людей. Діти активно слухали і задавали питання, усвідомлюючи, яку важливу роль відіграє кожен з нас у захисті рідної країни не лише зі зброєю, а й із вмінням правильно користуватися інформаційними технологіями.

Ми безмежно вдячні нашим захисникам, які щодня стоять на сторожі нашої безпеки та майбутнього. Слава Україні! Героям слава!

Презентація до Дня художника: відкриття світу Катерини Білокур

У рамках святкування Дня художника в нашій школі була проведена презентація, присвячена видатній українській художниці Катерині Білокур. Захід мав на меті зацікавити учнів яскравими кольорами її картин та розповісти цікаві факти з життя мисткині.

Під час презентації діти виявили неабиякий інтерес до творчого шляху Катерини Білокур. Багато з них були вражені оригінальністю її картин і захоплювалися насиченістю барв, які використовувала художниця. Окрім того, дехто з учнів висловив бажання спробувати себе у ролі митця та створити власні малюнки у стилі Білокур.
Захід сприяв розвитку у дітей естетичного смаку та почуття прекрасного, а також допоміг розширити їхній світогляд, познайомивши з багатством українського мистецтва. Презентація стала важливою частиною виховання шанобливого ставлення до таланту та культурної спадщини України.

Виховний захід, присвячений Міжнародному дню зниження ризику природних катастроф

У 4-Б класі відбулася виховна година, присвячена Міжнародному дню зниження ризику природних катастроф. Під час заходу учні мали змогу дізнатися цікаві факти про природні катастрофи, їхні причини та як можна зменшити їхні наслідки.

Для кращого засвоєння матеріалу діти брали участь у дидактичних іграх, які допомогли у формі гри вивчити основні правила поведінки під час природних катастроф. Особливо учням сподобалася пальчикова гімнастика, яка допомогла їм трішки розім’ятися після насиченого інформаційного блоку.

Захід пройшов у дружній і пізнавальній атмосфері, залишивши по собі багато корисних знань та позитивних емоцій.

 

Виховний захід до Всесвітнього дня пошти

9 жовтня учні нашого закладу взяли участь у виховному заході, присвяченому Всесвітньому дню пошти, Під час заходу діти дізналися багато цікавих фактів про історію поштової служби, її розвиток та важливу роль у сучасному світі.

Учні також активно брали участь в інтерактивних іграх, завдяки яким закріпили нові знання в ігровій формі. Ігри викликали жваве зацікавлення та допомогли створити атмосферу співпраці та позитиву.

Щоб трішки розім’ятися, учасники заходу виконали веселу фізкультхвилинку, що додала енергії для подальших активностей. Захід пройшов динамічно та залишив по собі багато яскравих вражень.