Презентація до Дня художника: відкриття світу Катерини Білокур

У рамках святкування Дня художника в нашій школі була проведена презентація, присвячена видатній українській художниці Катерині Білокур. Захід мав на меті зацікавити учнів яскравими кольорами її картин та розповісти цікаві факти з життя мисткині.

Під час презентації діти виявили неабиякий інтерес до творчого шляху Катерини Білокур. Багато з них були вражені оригінальністю її картин і захоплювалися насиченістю барв, які використовувала художниця. Окрім того, дехто з учнів висловив бажання спробувати себе у ролі митця та створити власні малюнки у стилі Білокур.
Захід сприяв розвитку у дітей естетичного смаку та почуття прекрасного, а також допоміг розширити їхній світогляд, познайомивши з багатством українського мистецтва. Презентація стала важливою частиною виховання шанобливого ставлення до таланту та культурної спадщини України.