Виховний захід, присвячений Міжнародному дню зниження ризику природних катастроф

У 4-Б класі відбулася виховна година, присвячена Міжнародному дню зниження ризику природних катастроф. Під час заходу учні мали змогу дізнатися цікаві факти про природні катастрофи, їхні причини та як можна зменшити їхні наслідки.

Для кращого засвоєння матеріалу діти брали участь у дидактичних іграх, які допомогли у формі гри вивчити основні правила поведінки під час природних катастроф. Особливо учням сподобалася пальчикова гімнастика, яка допомогла їм трішки розім’ятися після насиченого інформаційного блоку.

Захід пройшов у дружній і пізнавальній атмосфері, залишивши по собі багато корисних знань та позитивних емоцій.