класна година “Діти, будьте обачними при користуванні інтернетом”.

15 жовтня 2024 року в 6-А класі відбулася важлива та пізнавальна класна година на тему “Діти, будьте обачними при користуванні інтернетом”. Учні мали змогу не лише переглянути цікаву презентацію, але й послухати захоплюючу розповідь справжнього військового, який наголосив на важливості дотримання правил безпеки в інтернеті. Особливу увагу приділили тому, чому не можна фотографувати та поширювати у мережі військову техніку, а також інфраструктуру нашої рідної землі.

Воїн пояснив, що необачність в інтернеті може завдати шкоди нашій державі та наражати на небезпеку життя людей. Діти активно слухали і задавали питання, усвідомлюючи, яку важливу роль відіграє кожен з нас у захисті рідної країни не лише зі зброєю, а й із вмінням правильно користуватися інформаційними технологіями.

Ми безмежно вдячні нашим захисникам, які щодня стоять на сторожі нашої безпеки та майбутнього. Слава Україні! Героям слава!