День Захисників та Захисниць України

Сьогодні, у цей особливий для нашої країни день – День Захисників та Захисниць України, ми висловлюємо свою глибоку повагу і вдячність усім, хто став на захист нашої Батьківщини.

Ми схиляємо голови перед тими, хто героїчно боронить нашу землю, і з вдячністю згадуємо тих, хто віддав своє життя за нашу свободу. Їхній подвиг назавжди залишиться у наших серцях.

Дякуємо нашим Захисникам і Захисницям за їх щоденну боротьбу, яка наближає нас до такої бажаної Перемоги.

Тиждень Фізичної Культури

Запрошуємо вас переглянути підсумкові відео за участі учнів 1-4 та 5-10 класів, які активно долучилися до тижня фізичної культури.

Завдяки неймовірному ентузіазму та наполегливості учнів, дистанційний Тиждень Фізичної Культури став справжнім святом активності, яке встановило нові стандарти фізичного розвитку. Віддалений формат навчання не став на заваді нашим дітям — вони з легкістю подолали всі труднощі.

Навіть без звичних спортивних залів, учні проявили свою рішучість і прагнення до перемог, виконуючи дистанційні вправи з великою завзятістю. Вони не тільки зберегли своє фізичне здоров’я, але й продемонстрували неабияку креативність у виконанні завдань, доводячи, що фізична активність можлива за будь-яких умов.