Година спілкування “Всі професії важливі, всі професії потрібні”

29 лютого була проведена захоплююча онлайн-зустріч для учнів 5-8 класів, присвячена темі “Всі професії важливі, всі професії потрібні”.

Під час зустрічі вихователь розкривав різноманітні професії та надавав цікаві факти про кожну з них. Заходив був насичений інтерактивними вправами, де учні висловлювали свої думки та ділилися враженнями.

Особливий акцент був зроблений на важливості кожної професії у формуванні суспільства. Вихователь закликав учнів розглядати різні професії не лише як можливі шляхи кар’єрного росту, але й як важливий внесок у розвиток громади.

Завершивши зустріч, вихователь залишив учням багато позитивних вражень та нових знань про різноманіття професійного світу. Подібні ініціативи допомагають молодому поколінню краще розуміти свої можливості та обирати свій власний шлях у майбутньому.