вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини

Революція гідності є однією з наймасштабніших подій у новітній історії України, результатом якої стало відновлення європейського курсу розвитку України. Однак у боротьбі за права людини та громадянина, демократію і свободу українці заплатили високу ціну – 107 загиблих Героїв Небесної Сотні.

Серед них – представники різних професій, віку та статей, які приїхали з різних куточків України й навіть з-за кордону. Але мали спільну ціль – краще майбутнє для України!

Революція Гідності підтвердила: українці не просто обрали шлях до Європи, а й готові за нього боротися, відстоюючи власні права та свободи. У світі Україну сприймають як державу з власною самобутністю, історією та гідністю, здатну захистити суверенітет.

Наш заклад активно сприяє формуванню громадянської свідомості та патріотизму серед учнів. Заходи, присвячені пам’яті Героїв Небесної Сотні, допомагають учням краще розуміти важливість захисту своїх цінностей та демократичних принципів.

Ми пишаємося нашими учнями, які виявляють активну участь у цих ініціативах та демонструють велике повагу до національних героїв. Відзначаючи День Героїв Небесної Сотні, ми прагнемо утверджувати цінності гідності, свободи та патріотизму серед молодого покоління.

ОНЛАЙН-УРОК ВІД ПРАЦІВНИКА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Учні нашого закладу освіти взяли участь у захоплюючому та інформативному онлайн-уроці, який був проведений представником Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Під час цього заходу було представлено цікавий і корисний матеріал на тему безпеки та правил поведінки у надзвичайних ситуаціях.

Особливо корисною була частина презентації, присвячена наданню конкретних вказівок та контактів, до яких можна звертатися у випадку виявлення небезпеки. Учні дізналися, як швидко та ефективно звертатися за допомогою та які кроки слід вжити для максимально ефективного реагування на ситуації надзвичайного характеру.

Під час заходу, окрім інформативної частини, для учнів були організовані цікаві вікторини та ігри, що допомогли зрозуміти навчальний матеріал на практиці.

За допомогою інтерактивних завдань, учні мали можливість відтворити ситуації та розвивати навички реагування в екстрених обставинах.