Тиждень математики

З 05.02 по 09.09.2024 в КЗ «Харківська спеціальна школа №2» урочисто проходив тиждень математики.

Протягом тижня вчителі проводили різноманітні заходи. Це математичні конкурси, вікторини, ігри, конкурси малюнків по клітинках, уроки цікавої математики, подорожі країною математики, стежками історії математики, знаходження геометричних фігур навколо нас, математичні квест-ігри.

Метою всіх проведених заходів було створення умов для реалізації творчих здібностей учнів, розвиток пізнавальних інтересів до математики, фізики, хімії. Проведення таких тижнів сприяє розвитку математичних знань, культури, зацікавленості учнів у вивченні предметів.

Серед молодших школярів (1 – 4 класи) було проведено математику в казках у 1-А класі Положій С.І., цікавий урок та онлайн-зустріч з маленькими математиками у 2-А класі Дембовською М.П., математичні ігри у 3-А класі Сковлюк І.В. та у 3-Б класі Островською Н.Л., математичний квест у 4-А класі Москалець Т.Г. та ігри із рахунковими паличками у 4-Б класі Рябіченко О.І.

Серед старших школярів (5 – 10 класи) були проведені математичні ігри у    5-А,5-Б та 6-А класах Сиромятніковою Л.А., ігри з геометричними фігурами у 6-Б класі Павленко Т.А., математична вікторина у 7-А та 7-Б класах Наливайко Т.П. та Аукштолєнє Н.В., брейн-ринг у 7-А,7-Б класах Сиромятніковою Л.А., конкурс малюнків по клітинкам 8 – 10 класи Радченко В.В., математичні перегони у 8-А класі Сиромятніковою Л.А., подорожі мір часу у 8-А класі Радченко В.В., фізико-математичні ігри у 9-А,9-Б класах Сиромятніковою Л.А., подорожі країною десяткових дробів у 9-А,9-Б класах Радченко В.В., інтелектуальну гру між 10-А,10-Б та 10-В класами Сиромятніковою Л.А., стежками історії математики у 10-А,10-Б та 10-В класах Радченко В.В.

Проведені змагання і конкурси сприяли підвищенню інтересу учнів до математики, фізики, хімії.

Проведення інтелектуальних ігор, конкурсів, квестів, подорожей сприяє удосконаленню й урізноманітненню розумової діяльності учнів.

Завершальним акордом свята математики в нашій школі стало урочисте закриття тижня математики 09.02.2024. Сиромятнікова Л.А. висловила надію, що такі заходи будуть і надалі проводитись у нашому комунальному заході, а учасники покращать свої знання з математики, відчують себе переможцями.