БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ

Щорічно у лютому відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day), який наголошує на важливості забезпечення безпеки та відповідальності в онлайн середовищі. За останні роки інформаційні технології та простір Інтернету надали суспільству безліч можливостей для розвитку та навчання, але разом із цим існують і загрози, які вимагають уважності та освіти.

Тому для покращення знань і навичок безпечного користування цифровими технологіями у закладі освіти проведені інформаційні заходи. Під час цих заходів учні отримали можливість ознайомитися з різноманітністю інтернет-сервісів та вивчити загрози, пов’язані з глобальною комп’ютерною мережею. Вони здобули навички використання інформаційних ресурсів, а також вивчили, як вести себе в Інтернеті, дотримуючись принципів вихованості та доброзичливості.

Спільна робота учнів і педагогів стала важливим кроком у формуванні усвідомленого та відповідального відношення до використання онлайн-технологій. Такі ініціативи сприяють не лише безпеці в Інтернеті, але й розвитку компетентностей, необхідних у сучасному цифровому світі.