Синхронне заняття “Стосунки в сім’ї”

В рамках розвиваючих занять у дошкільному підрозділі нашого закладу освіти, відбулося цікаве та пізнавальне заняття на тему “Стосунки в сім’ї”. Метою заняття було формування у дошкільників уявлення про різноманітні аспекти взаємовідносин у сім’ї, розвиток емоційної компетентності та навичок спілкування.
Під час заняття діти активно взаємодіяли з вихователями та одне з одним, обговорюючи та висловлюючи свої думки та почуття щодо сімейних відносин. За допомогою ігор та практичних завдань, діти вчилися розрізняти різні ролі у сім’ї (батько, мати, діти, брат, сестра тощо), виявляти повагу та турботу до близьких людей, а також розвивати навички співпраці та взаємодопомоги.

Виховну година “Мандруємо стежками лісу”

19 квітня 2024 року, учні 8-10 класів разом з вихователем влаштували захоплюючу виховну годину під назвою “Мандруємо стежками лісу”. Це захід був спрямований на вивчення та розуміння важливості лісів у нашому житті, а також на підвищення екологічної обізнаності серед учнів.
Під час години учні мали можливість дізнатися багато цікавого про різноманіття рослин та тварин, що мешкають у лісі, а також про вплив лісів на клімат та екосистему. Вони також розглядали питання впливу людської діяльності на лісові ресурси та шляхи їх охорони.
Учні також прийняли участь у цікавих інтерактивних іграх, спрямованих на розвиток творчого мислення та співпраці в команді. Крім того, було організовано віртуальну прогулянку лісовими стежками за допомогою сучасних технологій.