Останній дзвоник

Вітаємо з закінченням навчального року, з останнім дзвоником, учнів та учениць, вихованців та батьків, педагогів та працівників закладу!

День Героїв України

Історія України завжди відзначалася постійною боротьбою за незалежність, свободу та право на самовизначення. Велика ціна, яку платили люди, вкладаючи у цю боротьбу свій час, сили, а часто й життя, заслуговує на спеціальне визнання.
23 травня в Україні відзначають День Героїв – борців за свободу країни, воїнів, які ризикують життям на передовій, волонтерів, що допомагають армії, медиків, які рятують життя пораненим, та всіх, хто підтримує нашу країну у важкі часи.
З приводу цього свята для учнів 5-8 класів влаштовано особливий виховний захід у форматі відео, присвячений Дню Героїв України. Метою цього заходу було не лише відзначити важливе свято Дня Героїв України, але й поглибити розуміння учнів про значення відданості, мужності та жертовності тих, хто бореться за свободу і незалежність нашої країни.

День Матері

У травні, коли природа прокидається від зимового сну і блакитне небо наповнюється пташиним співом, коли теплий весняний вітер розносить запах квітів, настає найчарівніше свято – День Матері! Це час, коли ми віддячуємо найріднішій і найближчій нам людині за її безмежну любов, турботу і підтримку. Запрошуємо вас переглянути відео виховного заходу, присвяченого цьому великому святу. Нехай кожен день буде для вас святом, а любов матері супроводжує вас завжди.

Виховне відео “Мій улюблений світ без насильства”

Наш заклад освіти продовжує виховувати в учнях почуття гуманізму та миролюбності. З цією метою було підготовлено відео для учнів 9-10 класів на тему “Роздум: Мій улюблений світ без насильства”.
Сподіваємося, що це відео надихне наших старшокласників на позитивні зміни у своєму оточенні та стане ще одним кроком до формування відповідального та свідомого громадянина. Запрошуємо всіх переглянути цей відеоматеріал та приєднатися до обговорення важливої теми.

Флешмоб “Українська родина – міцна Харківщина 2024!”

З нагоди Міжнародного дня сім’ї та Дня вишиванки у нашому закладі відбувся флешмоб “Українська родина – міцна Харківщина 2024!”. Метою заходу була популяризація традиційних форм виховання та збереження культурної спадщини. Флешмоб став яскравим свідченням нашої прихильності до українських традицій і показав, як важливо зберігати та передавати ці цінності наступним поколінням. Дякуємо всім учасникам за активну участь і сподіваємося, що цей захід залишив у всіх лише приємні спогади та надихнув на подальше вивчення нашої культурної спадщини.

Виховний захід “Абетка харчування. Корисна та шкідлива їжа”

14 травня 2024 року відбулася цікава та пізнавальна онлайн зустріч для учнів 1-4 класів на тему “Абетка харчування. Корисна та шкідлива їжа”. Метою заходу було ознайомлення дітей з основами здорового харчування та формування у них правильних харчових звичок.
Під час зустрічі діти дізналися про різні групи продуктів, їхню користь та шкоду для організму. Викладачі розповіли про важливість вживання овочів, фруктів, злаків, молочних продуктів та іншої здорової їжі, а також про те, чому слід уникати надмірного споживання солодощів, газованих напоїв і фаст-фуду.
Для кращого засвоєння інформації були використані яскраві презентації, відеоролики та інтерактивні завдання. Діти активно брали участь у вікторинах, обговорювали корисні продукти та ділилися своїми улюбленими здоровими стравами.

День пам’яті та перемоги

8 травня Україна та світова спільнота вшановують пам’ять тих, хто протистояв нацизму та переміг його, а також всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років. Символом цих кривавих подій в Україні, так само як і в Європі, є червоні пелюстки маку.
Ми пам’ятаємо тих, хто боровся за Україну у всі часи! Молимося за тих, хто бореться за неї знову!Нехай цей день стане нагадуванням про те, що мир та свобода – це найважливіші цінності, які ми повинні берегти та захищати.

Виховний захід «Великодні дзвони»

Великдень – свято особливо шановане та величне. Воно є символом перемоги добра над злом, світла над пітьмою, віри над безнадією…
Напередодні Великодня вся шкільна спільнота долучилася до виховного заходу «Великодні дзвони» у дистанційному форматі.

Під час заходу учні дізнались більше про історію Великодня, його звичаї та символи. Розглянули важливість взаємопідтримки та доброти, які супроводжують це свято. Вони також розмірковували над тим, як можна привнести світлі традиції Великодня у сучасне життя.
Ця виховна година стала світлим моментом спільного дослідження та роздумів, що сприяє зближенню учнів та усвідомленню важливих аспектів національної культури та традицій.