Виховну година “Мандруємо стежками лісу”

19 квітня 2024 року, учні 8-10 класів разом з вихователем влаштували захоплюючу виховну годину під назвою “Мандруємо стежками лісу”. Це захід був спрямований на вивчення та розуміння важливості лісів у нашому житті, а також на підвищення екологічної обізнаності серед учнів.
Під час години учні мали можливість дізнатися багато цікавого про різноманіття рослин та тварин, що мешкають у лісі, а також про вплив лісів на клімат та екосистему. Вони також розглядали питання впливу людської діяльності на лісові ресурси та шляхи їх охорони.
Учні також прийняли участь у цікавих інтерактивних іграх, спрямованих на розвиток творчого мислення та співпраці в команді. Крім того, було організовано віртуальну прогулянку лісовими стежками за допомогою сучасних технологій.