КРАЇНА ПРОФЕСІЙ “ФРАНСІЛЬВАНІЯ”

Після успішного відвідання “Франсільванії”, наші учні вирушили в ще одну захоплюючу подорож іншими локаціями. Екскурсія була наповнена цікавими та незабутніми враженнями.

Майстер-класи від представників поліцейського відділу та пожежної частини відкрили перед дітьми таємниці роботи рятувальників та правоохоронців. Учні не тільки вивчали професійні навички, але й самі випробували роботу справжніх героїв нашого міста.

Атмосфера кондитерської відкрила для наших учнів солодкі таємниці приготування смачних виробів, розвиваючи тим самим їхні кулінарні таланти.

Ми вдячні БФ «Карітас Харків» за неймовірну можливість вивчати світ не лише у школі, але й за її межами. Ця подорож до “Франсільванії” відкрила нові перспективи та збагатила наші учбові дні незабутніми враженнями та важливими навичками.

Захід “Коли я сам вдома”

Учні нашої школи мали вигоду взяти участь у заході, що був ініційований БО БФ «Карітас Харків». Учасники події “Коли я сам вдома” здобули цінні навички та знання, які стануть корисними в їхньому повсякденному житті

На заході діти вивчили правила особистої безпеки при зустрічі з незнайомими, розвинули навички орієнтації в складних ситуаціях та оволоділи методами оцінки потенційної небезпеки. Спеціалісти  з БФ «Карітас Харків» поділилися цікавими прикладами та інтерактивними вправами, які сприятимуть безпеці та впевненості дітей, коли вони опиняться вдома без дорослих.

Дякуємо всім учасникам заходу за активну участь та зацікавленість у вивченні важливих аспектів особистої безпеки. Бажаємо всім нашим учням безпечних і радісних моментів, навчаючись і вдосконалюючи свої навички в цьому захоплюючому світі!