Захід “Коли я сам вдома”

Учні нашої школи мали вигоду взяти участь у заході, що був ініційований БО БФ «Карітас Харків». Учасники події “Коли я сам вдома” здобули цінні навички та знання, які стануть корисними в їхньому повсякденному житті

На заході діти вивчили правила особистої безпеки при зустрічі з незнайомими, розвинули навички орієнтації в складних ситуаціях та оволоділи методами оцінки потенційної небезпеки. Спеціалісти  з БФ «Карітас Харків» поділилися цікавими прикладами та інтерактивними вправами, які сприятимуть безпеці та впевненості дітей, коли вони опиняться вдома без дорослих.

Дякуємо всім учасникам заходу за активну участь та зацікавленість у вивченні важливих аспектів особистої безпеки. Бажаємо всім нашим учням безпечних і радісних моментів, навчаючись і вдосконалюючи свої навички в цьому захоплюючому світі!