Країна професій “Франсільванія”

Щедрість та підтримка Благодійного Фонду “Карітас Харків” відкрили перед учнями нашого  закладу двері у чудовий світ “Франсільванії”. Завдяки цій ініціативі та співпраці, дітям була надана можливість не лише отримати нові знання, але і насолоджуватися навчанням через розвагу та гру в форматі Edutainment.

“Франсільванія” – це особливий простір, де діти можуть не тільки розвивати свої професійні інтереси, але й дізнатися багато цікавого про себе та світ навколо. Тематичні майданчики в цьому унікальному місці допомагають кожному учню знайти своє покликання та область захоплення.

Висловлюємо глибоку вдячність Благодійному Фонду “Карітас Харків” . Такі ініціативи допомагають не лише розширити світовідчуття учнів, але й створюють унікальні можливості для їхнього освітнього розвитку.