КРАЇНА ПРОФЕСІЙ “ФРАНСІЛЬВАНІЯ”

Після успішного відвідання “Франсільванії”, наші учні вирушили в ще одну захоплюючу подорож іншими локаціями. Екскурсія була наповнена цікавими та незабутніми враженнями.

Майстер-класи від представників поліцейського відділу та пожежної частини відкрили перед дітьми таємниці роботи рятувальників та правоохоронців. Учні не тільки вивчали професійні навички, але й самі випробували роботу справжніх героїв нашого міста.

Атмосфера кондитерської відкрила для наших учнів солодкі таємниці приготування смачних виробів, розвиваючи тим самим їхні кулінарні таланти.

Ми вдячні БФ «Карітас Харків» за неймовірну можливість вивчати світ не лише у школі, але й за її межами. Ця подорож до “Франсільванії” відкрила нові перспективи та збагатила наші учбові дні незабутніми враженнями та важливими навичками.