Виховний захід “Червона книга України!”

Була проведена цікава та захоплива онлайн-зустріч для учнів 1-4 класів. Тема заходу — “Червона книга України”, яка привернула увагу маленьких дослідників до неймовірного різноманіття тварин та рослин нашої країни.

Під час цієї зустрічі діти дізналися про рідкісні види тварин і рослин, що занесені до Червоної книги, і про важливість їх охорони та збереження для майбутніх поколінь. Вони брали участь у захоплюючих вікторинах, спостереженнях за зображеннями рідкісних представників флори та фауни України, а також обговорювали питання екології та взаємодії людини з природою.

Ця зустріч стала важливим кроком у формуванні екологічної свідомості серед молодших школярів та сприяла їхньому більш глибокому розумінню важливості охорони навколишнього середовища.