Заняття з каністерапії для дітей

Наші учні мали чудову можливість відвідати унікальне заняття з каністерапії, яке відбулося у безпечному просторі “Літокрил”. Ця зустріч стала незабутнім досвідом для дітей, адже вони навчалися взаємодіяти з собаками, виконуючи прості команди, а також розвивали навички поваги до особистих кордонів тварин та своїх однолітків.

Каністерапія — це ефективний метод зняття стресу та покращення емоційного стану через спілкування з собаками. Наші учні з радістю брали участь у занятті, яке допомогло їм розвинути довіру, емпатію та навички взаєморозуміння. Спілкування з чотирилапими друзями стало чудовою нагодою для дітей відчути підтримку та знайти внутрішню гармонію.

Заняття залишило позитивні враження у всіх учасників, оскільки діти не тільки отримали корисні знання, а й зарядилися енергією та гарним настроєм. Цей захід став ще одним кроком у розвитку емоційної стійкості та комунікативних навичок наших учнів, що особливо важливо в сучасному світі.