Благодійна акція “Прапор вільної країни”

Учні 5-х класів взяли участь у обласній благодійній акції “Прапор вільної країни”яку проводить КЗ ХОПДЮТ. Діти подякували нашим захисникам за їхню відданість українському народу, побажали швидкої перемоги, підписали прапор України, намалювали малюнки, виготовили сувеніри- обереги для захисників і захисниць України. Передали воїнам шкарпетки, плащі-дощовики, мило.

Вітаємо переможців

На честь вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, а також для привернення уваги до права на життя дітей нашої країни, відбувся обласний відкритий фестиваль дитячих соціальних роликів «ДІТИ УКРАЇНИ». Захід проходив у дистанційному форматі.

З радістю повідомляємо, що переможцями фестивалю стали учні нашого закладу освіти: Степан Бондаренко, учень 6-А класу, та Назар Юрченко, учень 7-А класу. Вітаємо наших талановитих дітей з цією важливою перемогою та бажаємо їм подальших успіхів у творчості та навчанні!