День Героїв України

Історія України завжди відзначалася постійною боротьбою за незалежність, свободу та право на самовизначення. Велика ціна, яку платили люди, вкладаючи у цю боротьбу свій час, сили, а часто й життя, заслуговує на спеціальне визнання.
23 травня в Україні відзначають День Героїв – борців за свободу країни, воїнів, які ризикують життям на передовій, волонтерів, що допомагають армії, медиків, які рятують життя пораненим, та всіх, хто підтримує нашу країну у важкі часи.
З приводу цього свята для учнів 5-8 класів влаштовано особливий виховний захід у форматі відео, присвячений Дню Героїв України. Метою цього заходу було не лише відзначити важливе свято Дня Героїв України, але й поглибити розуміння учнів про значення відданості, мужності та жертовності тих, хто бореться за свободу і незалежність нашої країни.