Виховний захід “Абетка харчування. Корисна та шкідлива їжа”

14 травня 2024 року відбулася цікава та пізнавальна онлайн зустріч для учнів 1-4 класів на тему “Абетка харчування. Корисна та шкідлива їжа”. Метою заходу було ознайомлення дітей з основами здорового харчування та формування у них правильних харчових звичок.
Під час зустрічі діти дізналися про різні групи продуктів, їхню користь та шкоду для організму. Викладачі розповіли про важливість вживання овочів, фруктів, злаків, молочних продуктів та іншої здорової їжі, а також про те, чому слід уникати надмірного споживання солодощів, газованих напоїв і фаст-фуду.
Для кращого засвоєння інформації були використані яскраві презентації, відеоролики та інтерактивні завдання. Діти активно брали участь у вікторинах, обговорювали корисні продукти та ділилися своїми улюбленими здоровими стравами.