інтегроване заняття «Подорож у світ книг»

19 березня  було проведено синхронне заняття з дошкільнятами на тему: «Подорож у світ книг».
Книга – вікно у незвідані світи для дітей та дорослих. Стільки всього можна побачити, познайомитися та дізнатися про тварин, морські глибини, динозаврів, Космос! Саме книга відкриває нам очі на те, чого ми не можемо побачити навкруги.
Книги дитину зустрічають майже з самого народження. Дбайливі батьки показують в книгах дітям тварин та знайомі предмети, читають казки, співають пісні. Казки потрібні дітям, так як несуть у собі елемент обов’язкового виховання та розширення кругозору дитини.
Під час заняття до дітей завітало багато казкових героїв, лісових звірят… Дітки грали в ігри, розважалися, пізнавали багатство навколишнього світу.

Майстер клас з виготовлення смаколиків для птахів

Учні 5-8 класів отримати унікальну можливість взяти участь у онлайн-майстер-класі з виготовлення смаколиків для птахів.  Цей захід був організований до Міжнародного дня птахів та спрямований на підвищення уваги до важливості догляду за птахами в нашому оточенні.

Під час майстер-класу діти  більше дізналися про різні види птахів, їх харчові потреби та способи створення комфортних умов для них взимку. Також, вони отримали корисні поради з охорони довкілля та орнітології.

Цей захід не лише став цікавою ініціативою до Міжнародного дня птахів, а й підтримав важливість екологічної свідомості серед молодого покоління.