заняття з мінної безпеки та поводження з вибухонебезпечними предметами

Учні мали унікальну можливість взяти участь у цікавому та надзвичайно корисному заході з мінної безпеки, який був проведений за ініціативи Благодійного Фонду «Карітас Харків» у співпраці з «Швейцарським фондом з протимінної діяльності».

Протягом заходу діти отримали навички розпізнавання та правильного поводження з вибухонебезпечними предметами. Спеціалісти надали зрозумілі та доступні відповіді на наступні питання: як виявляти небезпечні предмети?;  які дії потрібно вжити у разі небезпеки?; ознайомились з різними видами вибухових пристроїв.

Захід також акцентував увагу на важливості розвитку правильних підходів до безпеки серед школярів. Однак, не зважаючи на серйозність теми, заняття було організоване у формі цікавих ігор, дозволяючи дітям навчатися та отримувати інформацію у дружбі та невимушеній атмосфері.

Цей захід виявився важливим кроком у напрямку забезпечення безпеки та правильної поведінки дітей в ситуаціях, пов’язаних із вибухонебезпечними матеріалами.