інтегроване заняття «Подорож у світ книг»

19 березня  було проведено синхронне заняття з дошкільнятами на тему: «Подорож у світ книг».
Книга – вікно у незвідані світи для дітей та дорослих. Стільки всього можна побачити, познайомитися та дізнатися про тварин, морські глибини, динозаврів, Космос! Саме книга відкриває нам очі на те, чого ми не можемо побачити навкруги.
Книги дитину зустрічають майже з самого народження. Дбайливі батьки показують в книгах дітям тварин та знайомі предмети, читають казки, співають пісні. Казки потрібні дітям, так як несуть у собі елемент обов’язкового виховання та розширення кругозору дитини.
Під час заняття до дітей завітало багато казкових героїв, лісових звірят… Дітки грали в ігри, розважалися, пізнавали багатство навколишнього світу.