ОНЛАЙН – ФОТОВИСТАВКА «НАМ ПОТРІБНЕ МИРНЕ НЕБО!» У ДОШКІЛЬНИХ ГРУПАХ НАШОГО ЗАКЛАДУ

Хай буде мир. Веселі будуть діти,
Доволі крові, сліз, нещастя й бід …
Хай відпочине змучений боями
До праці звичний чоловічий рід.

Історія України – це історія народу, який протягом багатьох століть боровся за свою незалежність. Кожен з нас має любити свій народ, його культуру і традиції, як це робили ті, хто загинув за нашу незалежність і хто її відстоює зараз.
Солдатські душі … вони очима-зорями дивляться на нас з небес, журавлями пролітають над нами, сумно курличучи в небесній долині.
Ми повинні завжди пам’ятати про людей, які загинули заради нашого майбутнього.
Педагоги дошкільних груп організували фотовиставку «Нам потрібне мирне небо!» Даний захід виховує в дітей патріотичні почуття, національну свідомість, людяність, доброту, милосердя, гордість за Україну; розвиває розуміння, що особиста відповідальність за долю держави буде гарантією незалежності та миру в Україні.
Хай буде мир у нашій рідній Україні!

ВІДВІДУВАННЯ ХАБУ “ЕКОСВІТ”

01.04.2023 учні відвідали хаб “ЕКОСВІТ” та були в захваті від насиченої різноманітними та захоплюючими заходами програми. Діти відвідали оранжереї, де змогли поринути в спекотні тропіки, дізнатися багато нового та цікавого про найрізноманітніші рослини. Далі на них чекала собака-терапевт. Діти не тільки займалися каністерапією ,а й спробували себе в ролі справжніх кінологів. Після цього на всіх гостей чекав виступ театру. Діти змогли не тільки побачити,а й поспілкуватися з тваринами. Вони спробували себе в ролі вершників, отримали масаж рук під час годування пташок та відвідали кізоньок . Також діти гості пригостилися смачними стравами. Після обіду,наповнившись силами,діти відвідали мотузкове містечко та випробували міткість з луків.

Щира подяка за благодійну допомогу!

Ми щиро вдячні голові фонду БО БФ «За Майбутнє України» Лучко Олені за підтримку та надану благодійну допомогу. Наш заклад отримав ковдри із обтяжувачами для заспокоєння та міцнішого здорового сну наших дітей.

Сьогодні, коли в країні йде повномасштабна війна, об’єднання зусиль, здійснення добрих, корисних справ є вкрай важливим та цінним для нашого суспільства!

Доброта, чуйність, безкорисливість, взаєморозуміння та взаємопідтримка допомагають боротися з будь-якими викликами!