ОНЛАЙН – ФОТОВИСТАВКА «НАМ ПОТРІБНЕ МИРНЕ НЕБО!» У ДОШКІЛЬНИХ ГРУПАХ НАШОГО ЗАКЛАДУ

Хай буде мир. Веселі будуть діти,
Доволі крові, сліз, нещастя й бід …
Хай відпочине змучений боями
До праці звичний чоловічий рід.

Історія України – це історія народу, який протягом багатьох століть боровся за свою незалежність. Кожен з нас має любити свій народ, його культуру і традиції, як це робили ті, хто загинув за нашу незалежність і хто її відстоює зараз.
Солдатські душі … вони очима-зорями дивляться на нас з небес, журавлями пролітають над нами, сумно курличучи в небесній долині.
Ми повинні завжди пам’ятати про людей, які загинули заради нашого майбутнього.
Педагоги дошкільних груп організували фотовиставку «Нам потрібне мирне небо!» Даний захід виховує в дітей патріотичні почуття, національну свідомість, людяність, доброту, милосердя, гордість за Україну; розвиває розуміння, що особиста відповідальність за долю держави буде гарантією незалежності та миру в Україні.
Хай буде мир у нашій рідній Україні!