ВІДВІДУВАННЯ ХАБУ “ЕКОСВІТ”

01.04.2023 учні відвідали хаб “ЕКОСВІТ” та були в захваті від насиченої різноманітними та захоплюючими заходами програми. Діти відвідали оранжереї, де змогли поринути в спекотні тропіки, дізнатися багато нового та цікавого про найрізноманітніші рослини. Далі на них чекала собака-терапевт. Діти не тільки займалися каністерапією ,а й спробували себе в ролі справжніх кінологів. Після цього на всіх гостей чекав виступ театру. Діти змогли не тільки побачити,а й поспілкуватися з тваринами. Вони спробували себе в ролі вершників, отримали масаж рук під час годування пташок та відвідали кізоньок . Також діти гості пригостилися смачними стравами. Після обіду,наповнившись силами,діти відвідали мотузкове містечко та випробували міткість з луків.