Військово-патріотична гра «Ігри патріотів»

5 жовтня 2017 року в комунальному закладі  «Спеціальний навчально-виховний комплекс І-ІІ ступенів № 2» Харківської обласної ради проходила військово-патріотична гра «Ігри патріотів». До гри були залучені військові інструктори з бойовим досвідом з Харківського обласного військового комісаріату та військовослужбовці підрозділів Національної Гвардії України. Також військові фахівці продемонстрували дітям стрілецьку зброю та засоби захисту військовослужбовця Збройних Сил України та Національної Гвардії, а військові медики розповіли про надання першої допомоги. Учні під час змагань виявляли неабияку волю до перемоги, юнацький запал та винахідливість. Діти отримали яскраві враження, практичні навички та головне – відчуття сили єднання і приналежності до великої родини під назвою Україна. По завершенню заходів були вручені нагороди та подарунки для переможців. Дітлахи, в свою чергу, подарували захисникам України власні вироби,  гарний настрій та теплоту дитячих сердець.