Виставка-конкурс «Осінні усмішки»

06.10. 2017 року у дошкільному підрозділі проходила виставка-конкурс поробок з природного матеріалу «Осінні усмішки». Вихованці усіх груп разом з педагогами та батьками представили на конкурс як індивідуальні, так і колективні композиції осінньої тематики. Матеріалами для втілення творчих фантазій були осінні дари природи: фрукти, овочі, квіти, листя, гілки дерев, каштани.З усього цього різноманіття було створено яскраві букети, квітковий водограй, казковий сад, образи тварин та комах, поробки з гарбузів та багато інших захоплюючих витворів дитячих фантазій. Усім своїм творінням дошкільнята вигадали красномовні назви. Діти змогли розгледіти у звичайних речах  щось чарівне, казкове, тому всі роботи вийшли неповторними та оригінальними.