День Святого валентина

14 лютого, відбулось незабутнє онлайн свято до Дня Святого Валентина для всіх учнів та педагогів нашого закладу освіти. Захід пройшов в дружній атмосфері, наповнений творчістю та позитивом.

Учасники свята активно виступали з віршами, виконували музичні номери, брали участь у різноманітних іграх та конкурсах. Найбільш вражаючою частиною стала підготовка святкових валентинок, які діти створювали з любов’ю та теплом.

Кожен учень прикрасив свою валентинку унікальним чином та  відправив її до “пошти” святого Валентина. Це стало особливим моментом, коли діти мали можливість висловити свої почуття та надіслати добрі слова своїм рідним та друзям.

Святкова атмосфера, щедро пройнята теплом та взаєморозумінням, допомогла створити чудовий настрій і відчуття спільності, навіть у віддаленому форматі.