Майстер-клас до дня святого валентина

Учні нашого закладу освіти отримали безмежну радість та веселий настрій, завітавши на захід, організований БО БФ “Карітас Харків”. Святкування Дня Святого Валентина стало чудовим приводом для розвитку творчості, поліпшення комунікативних навичок та спільної роботи.

Діти з нетерпінням чекали свята, на якому вони брали участь у захоплюючих майстер-класах з виготовлення валентинок та подарунків для своїх близьких. Вони не лише втілювали свою творчість та розвивали моторику рук, а й брали активну участь у розважальних конкурсах та іграх, які сприяли поліпшенню комунікативних навичок та взаємодії.

Спільні завдання та активності допомагали дітям вчитися взаємодіяти та співпрацювати з однолітками. Це свято вражало не лише сміхом та радістю, але і розвивало почуття відповідальності та дружби, сприяючи взаємній підтримці та взаємодії.

Висловлюємо щиру подяку БО БФ “Карітас Харків” за можливість зробити це свято незабутнім та залишити в серцях наших дітей найтепліші враження.