Підвищення кваліфікації педагогів

Самоосвіта та підвищення кваліфікації – невід’ємні складові педагогічної діяльності. Професійний розвиток весь час потребує активної позиції педагога, адже ніколи не може вважатися завершеним.
Тому, з метою професійного зростання вчителі нашого закладу освіти взяли участь навчально – практичному семінарі “Рання реабілітація дитини з порушенням психофізичного розвитку. Командний підхід” у місті Київ, майстер- класі з елементами тренінгу під керівництвом Шевцова А.Г. , доктора пед.наук, професором, за темою: “Системні умови організації раннього корекційно- реабілітаційного процесу для дітей з порушеннями психофізичного розвитку”. Відвідали Тренінг ” Команда взаємодія фахівців і батьків у процесі розкриття ресурсів дітей раннього віку з аутизмом та підвищення їхньої участі у життєдіяльності”.