Червону стрічку носять небайдужі

1 грудня весь світ відзначає День боротьби зі СНІДом та толерантності з ВІЛ-позитивними людьми.
Розповсюдження цієї трагедії з кожним роком стає все більшим. Наразі ВІЛ-позитивний статус мають люди, які не входять до груп ризику, молоді люди, підлітки та навіть діти.
СНІД -це трагедія для всього суспільства. Тому ми маємо ставитися до людей з ВІЛ-позитивним статусом із співчуттям, толерантністю та небайдужістю, адже вони часто відчувають свою самотність.
До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом нашому закладі були проведені уроки “ВІЛ/СНІД.Ти повинен це знати!” Учні переглядали мультимедійні- та відео презентації, обговорювали такі питання: “Що таке ВІЛ, СНІД?”; “Що означає ” Червона стрічка”?”; виникнення ВІЛу, основні шляхи зараження ВІЛ/СНІД; ознаки СНІДу та інше, виготовили артбук як символ співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДу.


Безпека в Інтернеті

Ми живемо в час цифрових технологій. Можемо отримати будь-яку інформацію, поспілкуватися з друзями чи рідними не виходячи з дому. І це стало можливим завдяки Інтернету. Однак, користування Інтернетом може приховувати і суттєву небезпеку для дітей.
Тому, з метою профілакти кібербезпеки, у нашому закладі відбулася зустріч з поліцією щодо безпеки користування інтернет-ресурсами.
Учні ознайомилися з правилами спілкування в соціальних мережах, користування гаджетами та програмами тощо.

Засідання методичного об’єднання вчителів основної школи

1 листопада 2021 року відбулося засідання методичного об’єднання учителів основної школи. Обговорювались питання гендерної рівності та питання про новітні педагогічні технології та їх використання в системі спеціальної освіти, педагогічно-терапевтичний вплив на розвиток дитини з особливими освітніми потребами.

Засідання методичного об’єднання вихователів та класних керівників

28 жовтня 2021 року відбулося засідання методичного об’єднання вихователів та класних керівників.
Під час засідання практичний психолог Дуюн О.А. провела практикум з теми : «Конфліки та шляхи їх вирішення».
Педагоги отримали нові теоретичні знання, а за допомогою практичних цікавих вправ та порад від психолога закріпили їх.

Засідання методичного об’єднання вчителів трудового навчання

27 жовтня 2021 року відбулося засідання методичного об’єднання вчителів трудового навчання на тему: “Корекція і розвиток загальнотрудових умінь учнів на уроках квітникарства”. Засідання пройшло у формі “Круглого столу”.
Під час засідання бла переглянута мультимедійна презентація (підготувала Тітова В.О.), учасники поділилися з колегами свої досвідом роботи, прийомати та методами, які використовують на уроках квітникарства.
Після теоретичної частини засідання учасники взяли участь у практикумі на пришкільних ділянках.

Засідання методичного об’єднання вчителів початкової школи

Обмін досвідом важлива частина професійної діяльності вчителя. А під час засідань методичного об’єднання вчителів це походить завжди креативно, цікаво та творчо.
26 жовтня 2021 року відбулося засідання методичного об’єднання вчителів початкової школи.
В ході засідання Дембовська М.П. виступила із доповіддю на тему: «Впровадження методів компенсаторного навчання для розвитку мови і мовлення учнів із інтелектуальними порушеннями»
Вчитель на практиці показала, як вона впроваджує різні методи, форми, засоби під час своєї роботи.

Засідання методичного об’єднання класних керівників та вихователів

21 жовтня 2021 року відбулося засідання методичного об’єднання класних керівників та вихователів на тему:”Гендерна нерівність: проблеми, шляхи вирішення”.
Із доповіддю на тему : «Рекомендаційна література для педагогів та дітей. Нормативно-правова документація з питань гендерної рівності» виступила соціальний педагог Кулакова А.О.
Степаненко І.В. розкрила важливе питання своїм виступом на тему: «Мовний сексизм в Україні”.
Педагоги ділилися власним досвідом з колегами, виконували практичні вправи.


МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПЕДАГОГІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

19 жовтня 2021 року у навчальному закладі відбулося засідання методичного об’єднання вчителів початкової школи. Присутні мали можливість прослухати виступи колег та поділитися власним досвідом роботи.
Із доповідями виступили:
Островська Н.Л. та Павленко Т.А. з темою. «Командний підхід- запорука успіху у вихованні та навчанні дітей, що мають ООП»,
Грищенко Є.О. «Використання мнемо технологій на уроках в початковій школі у дітей з інтелектуальними порушеннями»,
Дуюн О.А. «Шляхи профілактики та подолання конфліктів у навчальному середовищі. Базові практичні навички медіації техніки «Коло»».
Засідання пройшло в дружній та позитивній атмосфері. А за допомогою інтерактивноих прийомів та вправ вчителі підвищили свою педагогічну майстерність та методичний рівень фахових знань.

Ми – квітникарі!

Осінь…Яка чудова, мрійлива пора року. З її приходом природа ніби одягає ошатне вбрання, даруючи людям різнобарвну свою красу. Ми милуємося листопадом, насолоджуємося останніми по-осінньому теплими днями.
Але осінь не лише пора краси, а й пора праці на землі.
Тому в учнів нашої школи багато роботи: санітарна обрізка дерев і кущів, прибирання квітів-однолітків з клумб і складання їх у компостну кучу, полив дерев і багаторічних квітів, висадка багаторічних квітів, догляд за теплицею, де ростуть квіти та красива декоративна капуста.

“Козацькі розваги”

Сьогодні свято, змагання нині,
Сьогодні все козацтво тут як тут
А на майдані радість лине,
Козацькі ігри всіх нас ждуть!
Ще з давніх часів у козаків існувала така традиція: після важкого бойового дня потрібно відпочити. Вони збиралися у єдине коло на площі, співали пісень, танцювали та влаштовували спортивні розважальні змагання.
Ось і в нашій школі відбулося свято із надзвичайно веселими козацькими забавами. Діти брали участь у спортивних естафетах, які підготували для них вчителі фізичної культури.
А також всі присутні змогли насолодитися чудовими українськими пісенями у виконанні хору закладу, під керівництвом Куксіна В.М.