Трагедія Бабиного Яру

Гілку показали на вербі,
Широко руками розвели.
Тут земля, а в ній глибока рана,
Не чіпайте, боляче землі.
29 вересня 2021 року виповнюється 80 років з дня трагедії в Бабиному Яру. Бабин Яр є символом нациських злочинів, Голокосту та Другої світової війни. Біль, насильство, розпач, смерть приніс українцям нациський “новий порядок”.
Одним з найжорстокіших дій геноиду проти населення нашої країни є масовий розстріл у вересні 1941року у Бабиному Яру міста Києва. Лише за два дні, 29 та 30 вересня 1941 року, було знищено більше 30 тисячі євреїв та людей інших національностей.
Кажуть, якщо забути трагічні події, вони пожуть повториться. Тому, з метою розкриття змісту трагедії Бабиного Яру, формування толерантного ставлення до представників різних націй та подолання дискримінації, для учнів нашої школи були проведені виховні години, години спілкування, уроки пам’яті, приурочені 80-тій річниці трагедії. Вихованці закладу слухали розповідь вчителів, переглядали фото- та відеоматеріали, презентації, запалювали свічку пам’яті.
Заходи, які були проведені, знову і знову будуть нагадувати в майбутньому берегти мир та запобігати насильству.