Об’єднані Зусилля Нашого Закладу та Ювенальної Поліції на Користь Дітей

Наш заклад освіти разом із ювенальною поліцією здійснили спільний проект – створення ролика, який є виразом нашої щирої прихильності та турботи про дітей. З нагоди Всесвітнього дня дитини, ми висловлюємо свою невідкладну зобов’язаність захищати та розвивати їхні права в умовах сучасного світу та війни.

Захист прав дітей – це завдання, яке потребує спільних зусиль усіх сфер суспільства. Ювенальна превенція на Харківщині активно допомагає дітям, що стали жертвами військових дій, надаючи їм всебічну підтримку та необхідні ресурси для повноцінного розвитку, навіть в умовах війни.

Всесвітній день дитини для нас – не лише свято веселих моментів, а й нагода звернутися до важливих аспектів дитячого життя – їхнього захисту та прав.