майстер-клас «Казкова героїня Бабуся -Ягуся в ступі!»

22 листопада, діти та педагоги нашого закладу взяли участь у надзвичайно творчому та позитивному заході, організованому Благодійним фондом “Карітас Харків”. У цей день учасники події мали унікальну можливість самостійно створити свою оборонну Бабусю-Ягусю в ступі, використовуючи природні матеріали.

Соціальні працівники Благодійного фонду “Карітас Харків” не лише надавали професійну допомогу та матеріальні ресурси для творчого процесу, а й створювали теплу та дружню атмосферу під час події.

Після завершення творчого процесу всі учасники з великим задоволенням насолоджувалися ароматним печивом та  соком, ділилися своїми враженнями та отримали цінний досвід спільної творчості.

Висловлюємо щиру подяку соціальним працівникам Благодійного фонду “Карітас Харків” за невтомну підтримку та важливий внесок у розвиток творчих здібностей наших учнів. Цей захід став чудовим прикладом того, як спільні зусилля можуть створити неймовірні та незабутні моменти для дітей.