День працівників освіти

Традиційно в першу неділю жовтня в Україні відзначається День працівників освіти. Цей світлий і важливий день призначений для відзначення та вдячності тим, хто присвятив своє життя навчанню та вихованню молодого покоління.

Кожного року учні радісно вітають своїх педагогів, проводять концерти, дарують вірші, пісні, танці, щоб висловити свою вдячність за важливу роботу вчителів та вихователів. Діти приготували привітання для своїх учителів у форматі онлайн. Вони змогли відправити відеозвернення, листи та створити цифрові колажі, виражаючи свою вдячність і підтримку.

Ми приєднуємось до цих привітань і бажаємо всім працівникам освіти стійкості і терпіння у ці важкі часи. Нехай натхнення завжди супроводжує вас, а нові ідеї рятуватимуть від рутини. Бажаємо міцного здоров’я, сил і наснаги тримати освітній “фронт”, долати всі труднощі та надавати молодому поколінню необхідні знання та мудрість.

Виставка малюнків “Я намалюю свою мрію” до Міжнародного дня миру

Спеціально до святкування Дня Миру, наша школа організувала вражаючу виставку малюнків, створених талановитими учнями. Ця подія не лише вразила глядачів своєю красою, але й стала важливою нагодою поговорити про мир та гармонію. Маленькі митці відобразили свої уявлення про мир у своїх роботах, використовуючи яскраві кольори та неймовірну фантазію.

Ця виставка стала важливим моментом для учнів, які вивчають тему миру та конфліктів в світі. Вона нагадала всім про важливість миру, та те, що кожна маленька дія може внести свій внесок у створення кращого світу.

Ми вдячні нашим талановитим учням за їхній вклад у цю виставку та надіємося, що вона надихне більше людей думати про мир та сприяти гармонії в світі.Нехай малюнки наших дітей завжди нагадують нам про те, що мир – це найцінніший дар, який ми можемо мати.

Всесвітній День Прибирання

Учні нашого закладу долучилися до Всесвітнього Дня Прибирання! ? Незалежно від розташування у різних містах та країнах, ми разом взяли в руки рукавички та розпочали прибирання. Ми горді нашими учнями, які взяли участь у Всесвітньому Дні Прибирання, і віримо, що ця спільна акція послужить надихаючим прикладом для інших. Разом ми можемо зробити світ чистішим, здоровішим і кращим місцем для всіх жителів планети. Долати відстані, об’єднувати зусилля – ось навіщо це!