Ось і настають останні дні зими. За вікнами мороз та снігова пороша, а на підвіконнях буяє зеленню город. Це наші дітки- дошкільнята посадили рослини на підвіконнях. Створення городів на підвіконнях дає можливість діткам не тільки познайомитися з особливостями висадки рослин, а й росту та догляду за ними. Діти з задоволенням висівали насіння, висаджували цибулини, доглядали, спостерігали за їх ростом та розвитком, та ще й мали смачні вітаміни до столу.
Архіви по місяцях:
Онлайн – виставка листівок до дня святого Валентина у дошкільних групах нашого закладу
Добре та романтичне свято – день Святого Валентина, прийшло до нас зовсім недавно. Цей день прийнято вважати днем закоханих, але, не дивлячись на це, люди дарують один одному сюрпризи і подарунки, висловлюючи свою симпатію та любов.
Діти творчі особистості, їм цікаво було залучитися до приготування до дня святого Валентина. Тому педагоги дошкільних груп організували онлайн фото-виставку листівок, де діти поділились своїми роботами.
Усі листівки просто чудові! Виконані з фантазією та старанністю. Ми вдячні всім учасникам – дітям та батькам, за те, що створили такі добрі й яскраві валентинки, та подарували нам всім стільки прекрасних емоцій!
День безпечного Інтернету
Щороку, у вівторок другого тижня лютого у світі відзначають День безпечного Інтернету (англ. Safer Internet Day). Щорічна кампанія, яка проходить в Україні за підтримки Європейської комісії, покликана привернути увагу суспільства до проблеми безпечної поведінки в Інтернеті, розказати батькам про ті ризики, на які можуть натрапити діти та підлітки в глобальній мережі, та як захистити себе від цих ризиків.
Cоціально-психологічна служба школи провела виховні години з учнями 5-6х та 7-10х класів на тему «Безпека в Інтернеті». Їх мета – розширити й поглибити знання про безпечний Інтернет, розвивати уважність, спостережливість, мовленнєві навики, пам’ять, виховувати любов до родини, навколишнього світу, етичне спілкування між товаришами, дорослими, молодшими друзями. Разом з учнями було розроблено поради по використанню безпечного Інтернету та його ресурсів.
ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ
З метою залучення учнів до активної пізнавальної діяльності, розширення їхнього математичного кругозору, пробудження в учнів інтересу до математики з 06 лютого по 10 лютого 2023 року в школі пройшов Тиждень математики.
Найрізноманітніші заходи тривали упродовж тижня – це і конкурси, вікторини, змагання, а також цікаві уроки. Серед молодших школярів класними керівниками Дембовською М.П., Сковлюк І.В., Островською Н.Л.,Рябіченко О.І., Смирновою Н.Л., Грищенко Є.О. було проведено конкурс малюнків «Цікава математика», урок-подорож «В пошуках невідомого додатка», урок-гра «Складання і обчислення виразів за малюнками. Смішарики поспішають на допомогу”, математична квест – гра, урок «Казкова геометрія».
Вчителі математики Сиромятнікова Л.А., Радченко В.В., Павленко Т.А., Наливайко Т.П., Аукштолєнє Н.В. для учнів 5-10 класів організували конкурс малюнків «Математика моїми очима», відвідування віртуальної портретної галереї «Відомі математики України», вікторина «Ерудит математики», інтелектуальну гра «Найрозумніший», «Фізико – математичний брейн – ринг», вікторину «Математичний калейдоскоп», математичне кафе «Математика у моєму житті», «Фізико – математичні перегони».
Тиждень пройшов цікаво, насичено, змістовно. Діти проявили себе справжніми знавцями математики. Проведення інтелектуальних ігор, конкурсів сприяє удосконаленню й урізноманітненню розумової діяльності учнів. Будь – яка діяльність дитини: спостережливості, мислення, доведення тверджень буде успішною тоді, коли вона здійснюється без примусу і дарує радість відчувати себе переможцем, творцем.
МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПЕДАГОГІВ ДОШКІЛЬНИХ ГРУП
У форматі ZOOM конференції пройшло методичне об’єднання педагогів дошкільних груп, тема якого: «Дошкільна освіта у дистанційному форматі».
Розпочала конференцію керівник методичного об’єднання, вчитель-дефектолог, логопед Нежуріна О.А. У власній доповіді-презентації Олена Анатоліївна розповіла про особливості організації діяльності дошкільного закладу під час дистанційного навчання та поділилась досвідом по проведенню занять із дітьми дошкільного віку у дистанційному форматі. Естафету виступу перейняла вихователь Кулакова В.В, котра ознайомила педагогів з освітніми платформами та сервісами для організації дистанційного навчання дітей дошкільного віку в умовах воєнного стану. Під час практичної частини педагоги поділились своїми формами та родзинками у дистанційній роботі з особливими дітьми. Методичне об’єднання пройшло у невимушеній атмосфері плідної співпраці. Кожен учасник отримав натхнення щодо цікавих ідей, які можна використовувати у роботі із дітьми дошкільного віку у дистанційному форматі.