ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ

З метою залучення учнів до активної пізнавальної діяльності, розширення їхнього математичного кругозору, пробудження в учнів інтересу до математики з 06 лютого по 10 лютого 2023 року в школі пройшов Тиждень математики.

Найрізноманітніші заходи тривали упродовж тижня – це і конкурси, вікторини, змагання, а також цікаві уроки. Серед молодших школярів класними керівниками Дембовською М.П., Сковлюк І.В., Островською Н.Л.,Рябіченко О.І., Смирновою Н.Л., Грищенко Є.О. було проведено конкурс малюнків «Цікава математика», урок-подорож «В пошуках невідомого додатка», урок-гра «Складання і обчислення виразів за малюнками. Смішарики поспішають на допомогу”, математична квест – гра, урок «Казкова геометрія».

Вчителі математики Сиромятнікова Л.А., Радченко В.В., Павленко Т.А., Наливайко Т.П., Аукштолєнє Н.В. для учнів 5-10 класів організували  конкурс малюнків «Математика моїми очима», відвідування віртуальної портретної галереї «Відомі математики України», вікторина «Ерудит математики», інтелектуальну гра «Найрозумніший», «Фізико – математичний брейн – ринг», вікторину «Математичний калейдоскоп», математичне кафе «Математика у моєму житті», «Фізико – математичні перегони».

Тиждень пройшов цікаво, насичено, змістовно. Діти проявили себе справжніми знавцями математики. Проведення інтелектуальних ігор, конкурсів сприяє удосконаленню й урізноманітненню розумової діяльності учнів. Будь – яка діяльність дитини: спостережливості, мислення, доведення тверджень буде успішною тоді, коли вона здійснюється без примусу і дарує радість відчувати себе переможцем, творцем.