Онлайн – виставка листівок до дня святого Валентина у дошкільних групах нашого закладу

Добре та романтичне свято – день Святого Валентина, прийшло до нас зовсім недавно. Цей день прийнято вважати днем закоханих, але, не дивлячись на це, люди дарують один одному сюрпризи і подарунки, висловлюючи свою симпатію та любов.
Діти творчі особистості, їм цікаво було залучитися до приготування до дня святого Валентина. Тому педагоги дошкільних груп організували онлайн фото-виставку листівок, де діти поділились своїми роботами.
Усі листівки просто чудові! Виконані з фантазією та старанністю. Ми вдячні всім учасникам – дітям та батькам, за те, що створили такі добрі й яскраві валентинки, та подарували нам всім стільки прекрасних емоцій!