НОВИЙ РІК У НАШІЙ ШКОЛІ

Ширше двері відчиняйте,

Новий рік спішить до вас,

Всі бажання загадайте,

У святковий дивний час.

Ялинка, подарунки, Дід Мороз, здійснення мрій -із такими словами асоціюється у людей Новорічне свято. Вже зовсім скоро весь світ буде зустрічати Новий Рік. Ми віримо в дивовижну казку, чекаємо сюрпризу під ялинкою, радіємо подарункам, загадуємо бажання.
І кожен з нас хотів би, щоб свято пройшло яскраво, незабутньо і чарівно.
Саме так 23 та 24 грудня ми зустрічали Новий Рік у нашому закладі.
Дітлахи з нетерпінням чекали дня, коли до них завітає чарівник-Дід Мороз із Снігуркою, подарунками та веселощами. А взамін дітлахи приготували для казкових гостей костюмовані та музичні номери, вірші.
Новорічні ранки пройшли яскраво та весело, у святковій атмосфері. Після свята всі отримали солодкі подарунки.

Виставка новорічних прикрас

Наближається найулюбленіше свято усіх дітей та дорослих – Новий рік! Діти разом з батьками та вихователями дошкільного підрозділу виготовили новорічні прикраси та прикрасили зимову красуню – ялинку!

Ходить по землі Святий Миколай

Ходить по землі святий Миколай,
Тільки ти засни і його чекай!
Ти лише повір в те, що він прийде,
Якщо будеш ти добрим до людей.
Зима славиться не лише чудовим яскравим снігом, морозними візерунками на вікнах, санчатами та ковзанами.
Взимку розпочинається калейдоскоп святкових днів. А відкриває марафон новорічних свят День Святого Миколая. Цей день люблять і чекають всі люди, адже в ніч проти 19 грудня оживає дивовижна казка, а під подушкою можно знайти смаколили та подарунки.
Святий Миколай приходить до кожного, хто був добрим, чесним, сміливим та старанним.
До нашого закладу теж завітав Святий Миколай, а діти зустрічали його піснями, танцями і ляльковою виставою.
До дошкільних груп разом із Миколаєм завітали наші друзі-військовослужбовці Військової частини 3005 Національної Гвардії України, які подарували дітлахам цікаві книги, ігри, розмальовки.
Всі діти отримали від Миколая солодкі подарунки.
Ми вітаємо кожно з цим святом. Бажаємо здійснень найзаповітніших мрій і щоб на ваших обличчях були лиш щирі посмішки, в очах сяяв вогник щастя, а в серці жило тільки добро.

Будьте з вогнем обережні. Вивчить правила пожежні

У нашому закладі з метою формування обережного ставлення до вогню, попередження виникнення пожеж у побуті та свідомого користування електроприладами пройшов Тиждень Протипожежної безпеки.
Діти на тематичних та практичних уроках переглядали відео, мультимедійні презентації, повторили правила поводження з вогнем, закріпили алгоритм дій у разі виникнення пожеж.

Заняття в ресурсній кімнаті

У нашому закладі з‘явився затишний куточок-сенсорна кімната для проведення занять, це простір, оснащений обладнанням для стимуляції систем сприйняття: нюхової, тактильної, слухової, зорової, смакової та вестибулярної.

Учням дуже подобається проводити час у цій кімнаті. Під час занять використовуються різні тренажери та стимулятори органів сенсорної системи.
Як стимулятор на органи чуття використовують звуки, світло і колір, запахи, масажні поверхні, лабіринти, сухий басейн.

Виставка листівок до дня Святого Миколая

Наближається улюблена пора всіх дітей. З особливим нетерпінням чекають малюки на перше свято у круговерті щорічних зимових свят- День святого Миколая. Вихованці дошкільних груп разом з вихователями підготували виставку листівок з побажаннями до Дня святого Миколая.

Лиш раз в рік таке буває:
Господь небо відкриває,
І на землю поспішає Миколай.
В кожну хаточку, домівку,
Чемним дітям під голівку
Ласку Божу залишає Миколай.

День пам’яті ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Щорічно, починаючи з 2006 року, у нашій країні згадують людей, котрі, ризикуючи своїм життям, рятували Державу та її народ від смертельної радіації.
Ми шануємо пам’ять про загиблих, ми дякуємо живим героям тої страшної трагедії.

Чарівний світ казки

Наші першокласники дуже люблять казки. Особливо їм подобається влаштовувати міні – вистави за улюбленими творами “Колобок”, “Рукавичка”. Діти з захопленням перетворюється у казкових героїв. Завдяки казці діти пізнають світ не тільки розумом, але й серцем, і не лише пізнають, а й відгукуються на події і явища навколишнього світу, висловлюють своє ставлення до добра і зла.

Оnline Play mate

Педагогічний колектив дошкільних груп продовжує співпрацю із закладом партнером ДНЗ №678 м. Київ у рамках Всеукраїнської проєктної ініціативи «Оnline Play mate». Колеги з двох міст обмінялися відео-візітівками, поділилися своїм досвідом, презентували родзинки у навчанні та вихованні дошкільнят. А наші малюки із задоволенням долучилися до створення Play book, яка з’єднала два міста символічним мостом.

Зустріч з друзями

Що може бути кращим, ніж бачити вогники радості та счастя у очах дітей. З такою метою до закладу завітали наші добрі друзі – службовці Державної установи “Холодногірська виправна колонія №18”.
Вони подарували нашим вихованцям солодкі подарунки.
Зустріч пройшла у святково-новорічній та дружній атмосфері.