Ходить по землі Святий Миколай

Ходить по землі святий Миколай,
Тільки ти засни і його чекай!
Ти лише повір в те, що він прийде,
Якщо будеш ти добрим до людей.
Зима славиться не лише чудовим яскравим снігом, морозними візерунками на вікнах, санчатами та ковзанами.
Взимку розпочинається калейдоскоп святкових днів. А відкриває марафон новорічних свят День Святого Миколая. Цей день люблять і чекають всі люди, адже в ніч проти 19 грудня оживає дивовижна казка, а під подушкою можно знайти смаколили та подарунки.
Святий Миколай приходить до кожного, хто був добрим, чесним, сміливим та старанним.
До нашого закладу теж завітав Святий Миколай, а діти зустрічали його піснями, танцями і ляльковою виставою.
До дошкільних груп разом із Миколаєм завітали наші друзі-військовослужбовці Військової частини 3005 Національної Гвардії України, які подарували дітлахам цікаві книги, ігри, розмальовки.
Всі діти отримали від Миколая солодкі подарунки.
Ми вітаємо кожно з цим святом. Бажаємо здійснень найзаповітніших мрій і щоб на ваших обличчях були лиш щирі посмішки, в очах сяяв вогник щастя, а в серці жило тільки добро.