Подорож до світу магії у кінотеатрі ім. О.Довженка

08.09.2017 року учні 6-х˗10-х класів відвідали кінотеатр ім. О. Довженка, де отримали змогу переглянути художній фільм жанру «фентезі» – «Урок магії» українського режисера Лілії Солдатенко. Демонстрація кінострічки відбувалася в рамках ІХ Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко». До слова, цього року до фінального туру потрапили 134 роботи з 33 країн, що яскраво демонструє якісне піднесення авторитету нашої Батьківщини на ниві світової кінематографії. Тим більш відповідальним і хвилюючим для наших учнів був перегляд фільму, адже вони також відчули свою причетність до великого міжнародного дійства. Школярі були у захваті від «Уроку магії» та ще довго після перегляду обмінювалися одне з одним та вихователями яскравими емоціями, отриманими від світу «фентезі».