Тиждень фізичної культури та спорту

Протягом 11.09.2017 – 15.09.2017 року у нашому навчальнному закладі проходив тиждень фізичної культури та спорту. 13.09.2017 року для учнів 1-10 класів було проведено інтерактивну патріотичну зарядку, а діти 1-5 класів здійснили «Кругосвітню подорож», під час якої, рухаючись за маршрутним листом, виконували завдання на станціях.14.09.2017 року у день легкої атлетики відбувся легкоатлетичний забіг, у якому взяли участь  учні 6-10 класів. За результатами змагань в бігу на 30 м. серед дівчат: І місце – Якименко Наталія (7-А клас), ІІ місце розділили – Гапоненко Сніжана та Гурін Анжела(6-Б клас), ІІІ місце – Шовкун Катерина(6-А клас). Серед хлопців: І місце – Машкін Дмитро (7-Б клас), ІІ місце – Скульський Кирило (6-А клас), ІІІ місце – Кантемир Герман (7-А клас). В бігу на 60 м. серед дівчат: І місце – Гапоненко Настя (8-А клас), ІІ місце – Кучеренко Діана (8-А клас), ІІІ місце – Струкова Каміла (8-А клас). Серед хлопців: І місце – Проскурдін Павло (8-А клас), ІІ місце – Смик Артем (10-А клас), ІІІ місце – Самітін Денис (8-А клас). Позмагалися діти і у креативності та вмінні донести ідеї здорового способу життя, що несе з собою фізкультура, підготувавши стіннівки на тему: «Фізкультура і спорт – поряд ідуть». “Жовту майку” лідерів у цьому змаганні отримали учні 6-А, 10-А та 6-Б класів. Завершився цікавий тематичний тиждень лінійкою, на якій були висвітлені результати та нагороджені переможці змагань.