Презентація проекту “Час милосердя без меж”

27.04.2017 року у навчальному закладі відбулася презентація результатів проекту “Час милосердя без меж”. Учасники проекту – учні 6-Б, 9-А класу (керівники  Шеховцова С.В., Введенська В.Л.). У ході реалізації проекту учні  відвідували військовослужбовців у військово-медичному клінічному центрі Північного регіону, виготовили маскувальні сітки у зону АТО, підготували та передали подарунки до Дня Святого Миколая  для дітей  Донецької області, допомагали ветеранам праці, дітям дошкільного підрозділу навчального закладу, взяли учать у природоохоронній акції “Крик”  у Екопарку Фельдмана, тощо. Учасники проекту працювали разом зі своїми однолітками з Донецької області та благодійними організаціями, які опікуються дітьми із зони АТО. Робота над соціальним проектом сприяла формуванню соціальних навичок у дітей, вихованню  морально-етичних  якостей, національно-патріотичних почуттів.