Вечір-зустріч із В’ячеславом Корепановим

Рисунок17Рисунок1823 березня 2017 року проведено вечір – зустріч «На крилах Любові». Цей вечір  об’єднав  навколо видатного композитора, заслуженого артиста України, харківського поета В’ячеслава Корепанова, педагогів, учнів та небайдужих  батьків.  Протягом 50 років творчої діяльності  В’ячеслав  Корепанов   випустив  19 аудіоальбомів.  600 пісенних творів звучали на фестивалях, конкурсах, у телепередачах, на радіо, на концертних майданчиках.  А нещодавно вийшов альбом «Пісня – моє життя».   Цей альбом,  приурочений 50-річчю   літературно- музичній творчості  нашого митця . Вечір розпочато   поезією  «Крила» Ліни Костенко (відеозапис Богдана Ступки). Адже  у митця крила – з поезії, з пісні, з музики. Готуючи цю зустріч, учні  створили сюрприз для композитора : читали поезії про талант  нашого земляка. Неперевершено декламував Сергій Ізотін, учень 5-Б класу, такі рядки:

В повітрі музика лунає,

Неначе пісня солов’їна –

То Харків з гордістю співає

Про видатного свого сина,

Який мелодії прекрасні

З натхненням серця написав,

Вірші душевні та крилаті –

Це Корепанов В’ячеслав.

В’ячеслав Корепанов –  автор  більше ста поезій, які поклав сам на музику.  Тож вихованці закладу залюбки читали напам’ять  вірші нашого гостя. Педагоги  школи – поціновувачі  творчості  поета – лірика. Вони  також декламували поезії  («Гуси-лебеді» – Шеховцова С. В.,  «Харків» – Введенська В.Л.) Тож оплесками і за вірші, і за щире слово про автора зала нагородила  педагогів. Хор шкільної громади під керівництвом Куксіна В. М., музичного керівника, виконав  пісню «Харків – моя любов», якою  більше 10 років Південний вокзал Харкова щоранку та щовечора  вітав харків’ян та гостей міста. Ця пісня западала в душу кожного, бо у ній джерельною водою струменіли  почуття  смутку і  надії, хвилювання і  сподівання на повернення додому. Володіють прекрасними голосами  Лада та Жанна Голубенки, які вітали композитора  його ж піснею «Ой на дворі світять зорі». До вітань заслуженому артисту долучилась зі своїм виробом учениця-майстриня (9-А клас) Озерова Анастасія. На сцені актової зали школи був  відвертим  у спілкуванні  і сам В’ячеслав Корепанов.  Вдячними  за зустріч  були і зачаровані  слухачі.