Туристичні змагання

1pcay-fsohu 6uxzyekdymi fbwrrhrwyv427.09.2016 року на території Карпівського парку відбулися традиційні туристичні змагання  до Міжнародного дня туризму.   У змаганнях взяли участь учні 7-10-х класів навчального закладу. Упродовж останніх років незмінним  організатором  туристичних зльотів, змагань є керівник туристичного гуртка Степаненко І.В. Основна мета проведення таких змагань – це залучення  дітей до активного та корисного відпочинку.   Захід сприяв розширенню та поглибленню  знань учнів  про рідний край, удосконаленню  навичок  та вміння користуватися туристським спорядженням,  розвитку пізнавальної активності та інтересу до туризму. Учні долали туристську «смугу перешкод»,  в’язали туристські вузли, орієнтувались на місцевості, вчилися надавати першу медичну допомогу та транспортувати «потерпілого».