Всесвітній день захисту тварин

Щороку наш заклад освіти активно бере участь у заходах, присвячених Всесвітньому дню захисту тварин. Цей рік не став винятком, всі класи взяли участь у різноманітних активностях, спрямованих на привернення уваги до важливості захисту тварин та природи загалом.

У кожному класі відбулися виховні години, де учні дізналися про проблеми збереження тваринного світу, важливість гуманного ставлення до братів наших менших, а також про те, як кожен з нас може допомогти у збереженні дикої природи. Вчителі пояснювали учням, як правильно доглядати за домашніми тваринами та чому важливо піклуватися про тварин, які потребують захисту.

Також під час занять відбулися цікаві онлайн-ігри, вікторини та обговорення, що дозволило дітям в ігровій формі закріпити нові знання. Учні виконували різні творчі завдання, ділилися своїми думками та досвідом догляду за улюбленцями.

Завдяки онлайн-формату, всі учні змогли взяти участь у заходах незалежно від місця перебування, а наш освітній заклад ще раз підтвердив свою готовність підтримувати важливі екологічні ініціативи та виховувати у дітей відповідальне ставлення до природи.