День цивільного захисту

25 квітня у нашому закладі освіти відбувся День цивільного захисту, спрямований на навчання дітей та педагогічного колективу діяти рішуче та зібрано в умовах надзвичайних ситуацій.
Головною метою заходу було удосконалення теоретичних знань та практичних навичок учасників щодо правильної поведінки в умовах екстремальних обставин. Під час заходу учні та педагоги працювали над розвитком навичок, спрямованих на захист свого здоров’я та життя. Особлива увага була звернута на здатність грамотно та чітко діяти у разі повітряної тривоги та небезпечної ситуації.
Цей день став не лише можливістю поглибити знання учасників про цивільний захист, але й нагадуванням про важливість готовності та вміння діяти ефективно в небезпечних ситуаціях. Дякуємо всім, хто долучився до цього заходу та проявив активність у підвищенні своєї безпеки та безпеки оточуючих.