літературні читання “І знову линуть думи Кобзаря” до дня народження Т. Г. Шевченка

До Дня народження великого Кобзаря, Тараса Шевченка, учні старших класів нашого закладу освіти влаштували захоплюючі та пізнавальні літературні читання під назвою “І знову до нас линуть думи Кобзаря”.

Учні з інтересом долучилися до заходу, в якому вони не лише згадали та відчули глибокий зміст творів великого поета, але й висловили свої власні думки та враження від творчості Шевченка. Учасники поділилися власним розумінням та інтерпретацією поезій, а це, безсумнівно, сприяє розвитку та глибокому розумінню національної літературної спадщини.

Завершальною частиною заходу стала цікава вікторина “Що ми знаємо про Т. Г. Шевченка”. Школярі відповідали на запитання, демонструючи свої знання та здатність розуміти значення та важливість творчості великого поета.